Osprzęt elektryczny producenta Kontakt-Simon – co warto wybrać?

Autor Redakcja

Odpowiednio dobrany osprzęt elektryczny zwiększa funkcjonalność wnętrza, ale też sprawia, że prezentuje się bardziej stylowo. W tej roli niewątpliwie doskonale sprawdzą się rozwiązania marki Kontakt-Simon, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. To kwintesencja najwyższej jakości oraz estetyki. Przedstawiamy wybrane serie, które szczególnie zasługują na uwagę.

Osprzęt elektryczny Simon 55 – stylowy i praktyczny 

Każda seria osprzętu Simon zachwyca parametrami technicznymi oraz estetyką wykonania. Doskonale sprawdzi się seria Simon 55, która ma nowoczesny design, a jednocześnie, dzięki uniwersalnej kolorystyce pasować będzie również do wnętrz w stylu retro. W ramach serii można zdecydować się np. na ramki typu szkło mrożone, które wpisują się w nowoczesną stylistykę wnętrz. Jeżeli preferujesz rozwiązania bardziej klasyczne, to na pewno spodobają Ci się ramki metalowe czy też drewniane. W serii Simon 55 znajdziesz standardowe kontakty, ale również modułowe gniazda elektryczne IP-44, które są bryzgoszczelne, umożliwiają korzystanie z kilku urządzeń jednocześnie, a przy tym nie zajmują dużo miejsca. Bez obaw możesz zamontować je nawet w łazience czy kuchni, a więc w pomieszczeniach, w których panuje większa wilgotność. W sypialni, czy salonie możesz również wykorzystać gniazdo z podwójną ładowarką USB A+A lub USB A+C. Pozwala Ci to na ładowanie dwóch urządzeń z jednego punktu i to w tym samym czasie. Bardzo dobrze sprawdzają się również czujniki ruchu z przesłonami, dzięki którym możesz zyskać większą automatyzację podczas włączania światła. W tej serii dostępne są także oprawy oświetleniowe do podświetlania schodów. 

Simon 54 – nowoczesność w czystej postaci 

Jeżeli lubisz nowoczesność, to seria Simon 54 na pewno Ci się spodoba. W tej serii znajdują się między innymi łączniki, kompletne gniazda wtyczkowe oraz inne rozwiązania bez których trudno obejść się we współczesnym domu.  W ramach serii możesz zakupić puszkę narożną, dzięki której zainstalujesz osprzęt nawet w trudniej dostępnych miejscach i zoptymalizujesz przestrzeń w otoczeniu. Seria Simon 54 posiada bogatą kolorystykę, rozwiązania dostępne są zarówno w wersjach, standardowych, połyskujących, jak i metalizowanych. To co ją wyróżnia, to także możliwość zakupu niektórych rozwiązań z podświetleniem LED, które zapewnia jeszcze większą wygodę użytkowania, niezależnie od pory dnia czy nocy. Rozwiązania zostały zaprojektowane tak, aby idealnie przylegać do ściany. Nie musisz obawiać się, że pojawią się nieestetyczne przerwy. Wszystkie produkty Kontakt-Simon spełniają najbardziej restrykcyjne normy jakościowe, wytrzymałościowe, a także bezpieczeństwa. 

Simon 82 – dlaczego to dobry wybór?

Simon 82 to kolejna seria osprzętu elektrycznego, która zachwyca dopracowaniem w każdym, najmniejszym szczególe. W ramach serii nabyć można zarówno standardowe gniazdka i włączniki, ale również inne rozwiązania, takie jak ładowarki USB, gniazda internetowe i wiele innych. Cała seria posiada unikalny kształt. Wyróżniająca się kolorystycznie lub materiałowo podstawa prezentuje się niezwykle dekoracyjnie. Oprócz standardowych rozwiązań z tworzywa sztucznego, możesz wybrać również ramki wykonane z metalu bądź drewna lub szkła i kamienia – wszystko zależy od Twoich preferencji.  Cała seria prezentuje się naprawdę dobrze, a przy tym można określić ją mianem unikalnej. Simon 82 z pewnością wprowadzi do wnętrza powiew luksusu.            

Artykuł sponsorowany